Biz Kimiz
Türkiye, kristal mozaik ve doğal taş sektörüne 2013 yılında giriş yapan Mozaik Point; tasarım, kalite ve en yeni teknolojileri takip eden, bu teknolojileri üretim gücüne aktarmayı hedefleyen dünya standartlarında üretim süreçlerine sahip bir firmadır. Mozaik Point'in her zevke uygun geniş ürün yelpazesi, kristal mozaik ve doğal taş sektörünün yeni bir anlayış ile şekillenmesine de olanak sağlıyor. Mozaik Point, üstün kalitede el işçiliği ile üretilmiş zengin ve kendine özgü ürün kartelası, farkli renk, ebat seçenekleri ile her zevke hitap ederek yaşadığınız alanlara farklı bir dokunuş getiriyor.Kristal mozaik ve doğal taş sektöründe büyük bir yatırma giren Mozaikpoint yüksek kalitede en uygun fiyat politikasıyla yılda ortalama 65.000 m2 doğal taş ve kristal mozaik üretimi gerçekleştirmektedir.

VİZYONUMUZ :

Türkiye'de kristal mozaik ve doğal taş sektörüne iddialı bir giriş yapan Mozaik Point; tasarım, kalite, teknoloji konusundaki yaklaşımı ve dünya standartlarındaki üretim anlayışı ile yakın bir gelecekte kristal mozaik ve doğal taş pazarının en önemli oyuncuları arasına girmeyi hedefliyor. Müşteri memnuniyetini esas alan Mozaik Point, kullandığı teknoloji, kalite, tasarım, renkler ve organik dokusuyla da sektörde farklılık yaratmayı amaçlıyor.

MİSYONUMUZ :

Mozaikpoint, tasarımlarıyla farkını ortaya koyan ve sektöre inovatif çözümler sunan, doğal taş ve krsital mozaik ürünleri ile her zevke hitap eden hizmet sunmaktadır.
Mozaik Point ürünleri mekanın doğal bir kimlik kazanmasına aracılık ederek doğanın izlerini mekanın içine taşımaktadir.
Mozaik Point doğanın tüm dokularından esinlenerek, yaşam alanlarına hem modern hem klasik dokunuşlar ile dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Mozaik Point, tüm üretim süreçlerinde gerçekleştirdiği duyarlı çalışmarıyla, çevreye karşı olan sorumluluklarını da yerine getirmektedir. Ayrıca, Mozaik Point fabrika içinde enerji ve su tasarufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapmaktadır.